latvijaspirts.lv
      
2020. gada 07. aprīlis
Atgriezties uz sākuma lapu>>>
Pirtnieka pakalpojumi
Dāvanu karte pirts pakalpojumiem
Country bath house in the Saulkrasti
Pirts programmas (rituāli)
Услуги парильщиков и массажистов

Pirts ROZĒNI
Saulkrasti, mājas „Rozēni”

T.: 29196438 
pirtsrozeni@gmail.com

http://rozeni.lv/

Piedāvājam pirtnieka pakalpojumus
izbraukumos Jūsu pirti.

 Visas pirts procedūras, to pielietošanas termiņi, kā arī izmantojamie līdzekļi ir gadu gaitā pārbaudīti un droši.
 Esam pragmatiski, tāpēc varam pamatot visu procesu ietekmi. Un pēdējais - nenoliedzot latviešu un citu tautu pirts ticējumus un parašas izmantojam tikai zinātniski pamatotus līdzekļus norobežojoties no jebkura misticisma!

  Ar cieņu, Jānis Pavlovičs

 

Pirts Rozēni

 Pašā Saulkrastu galā atrodas brīnišķīga pirts, kuras vieglais gars patiešām ir iemēģināšanas vērts. Solis pāri pirtiņas slieksnim – un Jūs esat jaukā atpūtas telpā ar ādas dīvāniem un krēsliem. 
 Jauka, malkas kurēšanās smarža, profesionāli SPA kosmētikas aromāti un pašu lasītas ārstnieciskās zāļu tējas dzidrums - tas viss noskaņo uz lielisku gara un miesas atpūtu.

 Jums ierodoties  pirtiņa ir izkurināta! Krāsnī sprēgā malka, bļodās visdažādākās slotiņas! Dvieļi, pledi un pirtēšanās cepures arī sagatavoti. Pirtiņa, kurināta ar īstu smaržīgu malku.
 Pieredzējis pirtnieks, ar atbilstošu slotu palīdzību gan sasildīs Jūsu augumu, gan maigi norīvēs un nopērs. Pēc  šīs procedūras Jūs sajutīsiet mundrumu, spēku un enerģijas pieplūdumu.
 Slotu uzlējumu arī liekam lietā - mazgājam matus un skalojam augumu. Liepas, bērzu, kadiķa dažādāko lāvas „madraču” aromāts novērš domas no ikdienas rūpēm un ir lielisks profilakses līdzeklis pret visdažādākajām kaitēm!

 Mājīgajā pirts priekštelpā Jūs varēsiet atlaisties un iztaisnot muguru uz speciāli tam sagatavota sola. Turpat iepriekš pasūtot iespējams saņemt masiera pakalpojumus.

Pirts paredzēta 4-6  cilvēkiem.

 Vasarā no pirtiņas līdz spirdzinošai upe ir tikai 100m. Iegremdēšanās upē sniegs lielisku kontrasta efektu. Ziemā tam vienlīdz labi noder sniega pelde.

 Jāpiebilst, ka vasarā iespējamas procedūras ar  zilajiem māliem. Šis produkts tiek izmantots daudzo vērtīgo mikroelementu dēļ. Piedāvājam zilo mālu tieši no jūras.

Gaidām Jūs mūsu pirtiņā jebkurā gadalaikā!

galerija