latvijaspirts.lv
      
2020. gada 28. marts
Atgriezties uz sākuma lapu>>>
Velnalas pirts
Viesu māja ar pirti
Viesību nams
Ģimenes mājas
Ķermeņa un gara komunikācija
Ar skaļu brēcienu dīķī iekšā – Līgo!
Veselīgs darbdienas vakars

ATPŪTAS KOMPLEKSS "BRŪVERI"
Siguldas novads

T.: +371 29140036, 26092153, 67971250
E-pasts:  hotelbruveri@inbox.lv

www.hotelbruveri.lv

Pirtnieku vasaras festivāls
 Bruveros, 2009
FOTO galerija >>>

Strādā pirtnieks
Igors Krutjakovs
T.: 22315540

Pirts Brūveri

Siguldas apkārtni Dievs ir dāsni apveltījis ar krāšņām un enerģētiski bagātām vietām. Viena no šādām vietām ir Siguldas ”Brūveri” kuri atrodas pa ceļam uz Velnalas klintīm un cilvēkus ir piesaistījuši no seniem laikiem. Šeit ir bijušas muižkungu mednieku mājas un briežu ganības, Latvijas brīvvalsts skautu vasaras nometnes, nepārredzami puķu lauki un bagātākās ūdensrožu kolekcijas Latvijā.

 Šodien „Brūveros” ir Siguldas novadā lielākais atpūtas komplekss ar visplašāko piedāvājumu gan dažādām sporta spēlēm, atpūtas pasākumiem, semināriem, viesībām un kāzu svinībām, bet visa sākumā bija Velnalas pirts, kas arī šodien ir „Brūveru” lielākais lepnums un īpašā vieta kādas otras nav nekur.

 Ekoloģiski bagātajā un enerģētiskā vietā uz uguns āderes no pamatīgiem baļķiem celta latviskā stilā iekārtota zāļu pirts - tieši tāda ir Velnalas pirts. Atšķirībā no daudzām citām pirtīm un atpūtas vietām šajā pirtī ir gaidīti tikai pirts procedūru un pēršanās baudītāji, jo iedzeršana un tusiņi nav savietojami ar īstām pirts procedūrām. Tādēļ Velnalas pirtij ir sava aura un smarža kādu var sastapt senajās Latvijas lauku pirtīs.

 Velnalas pirtij blakus ir plašs dīķis, kura ūdens pateicoties daudzajiem pazemes avotiem ir īpaši dzidrs un dzīvs. Ienirstot tajā gan ziemā, gan vasarā var sajust īpašu svaigumu. Pirts procedūru neatņemama sastāvdaļa ir tējas dzeršana. Tās ir īpašas pirts tējas, kuras varat nobaudīt „Brūveros”. Tās ir augušas Latvijas ekoloģiskajās pļavās un gatavotas no daudzām veselīgām zālītēm. Tās baudīt varat no dabīga māla traukiem.

 Pārējos daudzos noslēpumus un dabas bagātības esat aicināti izbaudīt klātienē Siguldas ekoloģiskākajā un enerģētiskākajā vietā „Brūveros”.

galerija