latvijaspirts.lv
      
2019. gada 16. oktobris
 Atgriezties uz sākuma lapu>>>
Masāžas
Pirts Šalkas

Privāta ģimenes pirts
sev un draugiem
ŠALKAS

Pirtnieks, masieris – Ojārs Bistrovs
Tālrunis: 29162080
E-pasts: ojarsbistrovs@inbox.lv

Lielvārdē, Laimdotas iela 55.

 http://www.salkas.lv

 

Masāžas

Pirms septiņiem gadiem sāku nodarboties ar austrumu cīņām, tad arī pievērsos austrumu medicīnai un masāžai. 
 Lielu daļu zināšanu ieguvu no cīņu skolas pasniedzēja, kā arī pašmācības ceļā. Laika gaitā sāku apvienot masāžas ar pirts procedūrām. 
 Saviem klientiem piedāvāju atbrīvoties no fiziskās un emocionālās spriedzes, uzlabot pašsajūtu, nostiprināt imūnsistēmu, kā arī saņemt kosmētiskās procedūras (pīlings, maskas, ietīšanas...). 
 Savas zināšanas esmu papildinājis klasiskās masāžas apmācības kursos Rīgas Starptautiskajā Mācību centrā „Ellada-L”, kā arī apmeklēju mācību kursus un seminārus Starptautiskajā Reiki centrā.

 Uz doto brīdi praktizēju kā pirtnieks un masieris. Veicu sekojošas masāžas:

 • Relaksējoša visa ķermeņa masāža, kā arī atsevišķu zonu masāža;
 • Čampi – Tradicionālo Indijas Ājūrvēdas galvas masāža. Campi nak no Indijas, kur gadu tūkstošiem zināšanas un prasmes par šo masāžu tiek nodotas no paaudzes paaudzei. Masāža ir loti dziļa, glāstoša un relaksējoša. Masāžas laika uzmanība tiek pievērsta vietām, kur savienojas muskuli un saites, kauli un locītavas, asinsvadi un limfvadi. Šajā masāžā tiek veiktas kustības pa enerģētiskajām līnijām un punktiem;
 • Marma Čikitsa punktu masāža. Tā ir dzīvības punktu stimulācijas masāža un viena no specīgākajām eksotiskajam masāžām. Šis masāžas laika masieris darbojas ar enerģētiski loti spēcīgu ēterisko eļļu buķeti un vīrakiem. Masāžas rezultātā tiek atjaunota miesas, gara un prāta harmonija;
 • Indijas Keralas muguras masāža. Muguras masāža ir viena no pieprasītākajam masāžām pasaulē. Austrumos tiek uzskatīts, ka cilvēka mugurai ir loti liela ietekme uz veselību un dzīvi, mugurā uzkrājas lielākais sasprindzinājums un sāpes;
 • Medus masāžas. Medus masāža nāk no Tibetas un tās pamatā ir ādas un bioloģiski aktīvo vielu, kuras satur medus, mijiedarbība. Masāžā tiek izmantots augstvērtīgs, dabīgs produkts – medus, kā arī eļļas, kuras uzlabo cilvēka veselības stāvokli. Medus masāžas iedarbība ir ļoti daudzveidīga un iegūst arvien lielāku atzinību:
 • Strauji uzlabo asinsriti dziļos ādas slāņos;
  Veicina iekšējo orgānu, audu un asinsvadu apgādi ar barības vielām; 
  Ļoti labi cīnās pret celulītu;
  Attīra ādu, noņem dažādus zemādas bojājumus;
  Absorbē toksīnus un veicina to izvadīšanu no organisma; 
  Palīdz imūnsistēmas stiprināšanā;
  Uzlabo cilvēka veselības stāvokli.  
 •  Medus masāžai ir spēcīga iedarbība, tai ir ļoti labi rezultāti, bet šī masāža ir diezgan sāpīga procedūra un ne katram pietiek gribasspēka iziet visu procedūru kursu 10 – 15 reizes.

galerija